O nás

Máme viac ako 20 ročné skúsenosti v zariaďovaní interiérov rezidenčných a hotelových projektov na kľúč podľa želania zákazníka. Špecializujeme sa na prémiové a luxusné projekty. Základom našej spoločnosti je výroba atypického nábytku, doplnená o tím výnimočných architektov a dizajnérov. Spravíme maximum, aby sme naplnili aj Vašu predstavu o jedinečnom interiéri.

Pozrite si naše referencie

Osobný
prístup

Zameriavame sa na kvalitu, nie na kvantitu. Preto pristupujeme ku každému projektu a klientovi individuálne. Našim cieľom je vytvoriť interiér, ktorý bude niesť váš rukopis, bude jedinečný a na mieru.

Komplexný
servis

Profesionálny servis od začiatku do konca. Navrhneme vám dizajn, vyrobíme nábytok, postaráme sa o dokončovacie práce, doplnky i montáž. Pre našich klientov a ich interiéry urobíme čokoľvek.

Kvalitný
výstup

Pripravíme vám realistické vizualizácie aby ste si projekt vedeli dobre predstaviť. Vyrobíme nábytok bez kompromisov v prevedení detailov, materiálov a kovaní. Zabezpečíme profesionálnu montáž.

Čím sme výnimoční

Výroba atypického nábytku na mieru

Návrhy od profesionálov

Viac ako 20 ročné skúsenosti

Pracujeme so špeciálnymi materiálmi ako kov a kameň

Dôraz na detail

Flexibilita a spoľahlivosť

Tvoríme interiéry na mieru

Idea

Základom je zistiť Vaše úvodné požiadavky na interiér, podľa ktorých Vám navrhneme konkrétneho dizajnéra a pripravíme predbežnú cenovú ponuku na ideovú štúdiu interiéru

Návrh

Po konzultácii Vašich interiérových potrieb, zámerov a túžob s dizajnérom a obhliadke priestorov vytvoríme realistické 2D , 3D vizualizácie a pôdorysy Vášho interiéru pre jasnú predstavu o dizajne a funkčnosti priestoru

Projekt

Po odsúhlasení návrhu predložíme projekt interiéru s popisom všetkých povrchov, materiálov, doplnkov spolu s potrebnými vzorkami, cenovou ponukou na realizáciu, všetko k schváleniu

Realizácia

Náš skúsený projektový tím pred samotnou výrobou zameria priestory, skoordinuje sa s ostatnými profesiami s cieľom odstrániť prípadné nezrovnalosti, aby samotná výroba nábytku a kompletná montáž prebehla v súlade s rozpočtom a časovým harmonogramom

Náš tím

Pavol Repa

partner, CEO

Vyštudoval STU Bratislava odbor manažment. Má viac ako 15 ročné skúsenosti v oblasti získavania a riadenia projektov zariaďovania interiérov. Pracovné skúsenosti získaval na postoch výkonného riaditeľa v najvýznamnejších slovenských spoločnostiach zaoberajúcich sa realizáciou hotelových a rezidenčných interiérov na kľúč (Mobilier a Citadel).

Andrej Kaduc

partner, COO

Vyštudoval SPŠ drevárska Bratislava, odbor nábytkárstvo. Má viac ako 20 ročné skúsenosti z výroby zákazkového nábytku na mieru. Praktické zručnosti získaval v rôznych nábytkárskych firmách (Furniture Craft International London, Convents Products Koersel, Mobilier, AKC Studio).

Partnerskí dizajnéri

Ing. arch. Peter Topinka
Ing. arch. Miriam Topinková Fröhlichová
ARCH GALLERY

Ing. arch. Juraj Jelenovič,
design REAL ESTATE

Ing. Ervín Tuhársky,
Tuharsky Design Studio

Arch. Mário Ďuriš

Ing. arch. Ján Duda,
NEOVIZZ

Poďme sa rozprávať
o Vašom projekte